Naujai namučiai

Naujai namučiai

Sveikas, Pasauli v 3.0!
Taip, tai jau trečias mano blogas.

Pirmasis buvo blogas.lt ir kažkoks jo skeletuotas lavonėlis ten vis dar voliojasi (2007-2011). Išėjau nes blogas.lt pakibo laike, o jo erdvę užtvindė nevaldomas spamas.

Antrasis buvo visagalio google prieglobstyje blogeryje (2011-2017).  Iš ten išeinu, nes google irgi jau nebelabai ką su blogeriu naujo daro, o jei ką ir padaro, tai tik tiek, kad anas nenumirtų pats nuo savęs.
Iš ten į šį blogą importavau pusšešto šimto publikuotų ir nepublikuotų įrašų, o jų originalus irgi palikau voliotis. Gal vieną dieną iš jų google AI išvystys kokią nors pseudo asmenybę ir tada pasigailėsiu. O gal ir ne.

566 įrašai!

O wow.
Tatai yra labai daug.
Todėl nusprendžiau pereiti juos visus – dalį palikti, dalį atnaujinti, dalį sutraukti, o dalį tiesiog išmesti. Pažiūrėsiu kas iš to gausis.

Čia va komiksiukas, kurį Lapinas nupiešė dar blogeriui, kuriame buvau kurį laiką įjungusi captcha ir tada žmonės skundėsi, kad tai neįveikiama užduotis norint papostinti komentarą.

2011 metais dar nebuvo tiek daug praktikos gydymo įstaigose, todėl tekdavo sėdėti paskaitose ir kartais jose paišaliodavau (internetuose skaičiau, kad nuo 2019 kai kurios JAV medikų ruošimo įstaigos planuoja apskritai atsisakyti tokios mokymo formos kaip paskaita)
(2011-03-07)
Mažas mažo dinozauriuko piešinukas iš mano farmakologijos konspektų paraščių.
Rawr means I love you in dinosaur language.
(2011-04-14)
Piešinėlis, kurį nupiešiau kursiokei į jos farmakologijos konspektų sąsiuvinį.

(2011-03-15)

O čia paišiau Goblins komiksui fanartą.

(2011-03-03)

(2011-03-06)

(2011-03-09)

Ir kažkur tikrai voliojosi pabaigta versija, bet jos dar neradau 😡

(2011-03-11)

Šiandien palikau savo troleibuso nuolatinį bilietą kitam miesto gale.

Tad pirkau bilietėlį iš vairuotojo, o kol važiavau iki savo tikslo, kontrolė įlipo net tris kartus! Rekordas 🙂

Bet žinote ką? Nė sykio manęs nepatikrino. Patikrino žmogų šalia manęs. Vėliau kitą net nubaudė šalia manęs. O trečią kartą, kai aš net pati pasisiūliau, kad mane patikrintų, kontrolierius pažiūrėjo į mane išpūtęs savo akis ir nusistebėjo, kad gi jau mane tikrino 🙂

O čia drakoniukas, kurį nupaišiau vieno sąsiuvinio gale (naudojau juodą tušinuką, violetinį ir geltoną teksto žymeklius ir žalią želinį tušinį):

(2011-04-14)
4-is postus tiesiog ištryniau, bo neįdomus buvo net man pačiai.

2 mintys apie “Naujai namučiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *